1-3

Розвиваючі заняття від 1 до 3 років.

3-5

Розвиваючі заняття від 3 до 5 років.

5-7

Розвиваючі заняття від 5 до 7 років.

Дошкільна освіта У нашому дитячому центрі

Дошкільна освіта в дитячому центрі.Навіщо потрібен дитячий розвиваючий центр дошкільнику? Всі ми хочемо, щоб наші діти виросли розумними, здоровими і підготовленими до шкільного життя. Але як виховати з малюка маленьку особистість, як навчити спілкуванню дитини з однолітками, дати гідне дошкільну освіту?

Не рідко мами самостійно займаються вихованням дитини до школи. А якщо батьки зайняті на роботі, з дітьми займається бабуся чи няня. Але чи може мама або няня дати якісну дошкільну освіту дитині, правильно оцінити ситуацію і приймати об'єктивні рішення у важких питаннях виховання? Напевно може, за умови педагогічної освіти... Але, по-перше, рідні не в силах дати дитині той рівень дошкільного розвитку, який дає система освіти в дитячому центрі, де навчання ведеться професійними педагогами із застосуванням великої кількості посібників та розвиваючого матеріалу. По-друге, ізоляція від інших дітей і опіка близькими людьми старшого покоління призведе до того, що дитина не зуміє легко спілкуватися з дітьми і адаптуватися в школі. При вступі до школи буде потрібно не тільки звикнути до нового колективу і викладачеві, а й до нових вимог. Адже до цього малюк займався тільки тим , що доставляло йому задоволення без примусу, рамок і режиму. Дитина, яка звикла вибирати рід діяльності за своїм бажанням, випробує сильний стрес, коли вчитель змушує вивчати те, що не завжди викликає інтерес. Тому одне із завдань дошкільної освіти - це навчити дитину вчитися, тобто прищепити здатність приймати і засвоювати нову інформацію.

Кімната фітнесу, дошкільна освіта.Сучасні батьки все частіше розглядають дитячий розвиваючий центр як необхідну частину повноцінного дошкільного розвитку. Дитячі центри пропонують збалансований підхід до навчання кожної дитини в не залежності від його віку та рівня підготовки. У нашому дитячому центрі розроблена комплексна авторська освітня програма, де найбільш комплексно поєднується розвиток логічних, творчих і фізичних здібностей малюка. Вже до 5-6 років діти, які відвідують наші заняття, вміють швидко читати, логічно мислити, володіють розвиненим словниковим запасом. Як правило, прийом дітей починається з десятимісячного віку. Заняття до 3-х річного віку проходять в присутності одного з батьків. Якщо малюк не може впоратися із завданням, йому завжди на допомогу прийде мама або тато. Такий підхід дозволяє і мамі оволодіти навичками навчання і розвитку своєї дитини для закріплення пройденого матеріалу в домашніх умовах.

Дошкільна підготовка дітей в розвиваючому центрі.Дитячий розвиваючий клуб - це вихід і для тих, хто не зміг отримати місце в дитячому садку, оскільки дошкільні установи такого типу пропонують дітям комплексні заняття кілька годин на день. Поки мама займається своїми справами, робить покупки або відвідує салон, її дитина захоплена розвиваючими іграми з ровесниками і досвідченими педагогами. Музика або навколишній світ, математика або танці, логіка, малювання або англійська мова - все це доступно для дітей у нашому сучасному дошкільному закладі. Крім курсів за логікою, малювання, музики і образотворчого мистецтва, ми пропонуємо заняття англійської мови, розраховані на дітей від 3-х років. Курс дозволить Вашій дитині вже в дошкільному віці побіжно і вільно спілкуватися іноземною мовою. Наш дитячий розвиваючий центр запрошує малюків та їх батьків на цікаві та захоплюючі заняття. У нас працюють найкращі педагоги, чиє покликання вчити і допомагати дитині в осягненні навколишнього світу. Вони легко знайдуть підхід до кожного малюка і налагодять з ним по-справжньому дружні стосунки.

Розвиток дітей до вступу до школи.До того ж, дитячий центр розвитку може стати місцем для організації дитячого свята, дитячого ранку, тут можна чудово відзначити день народження дитини. При цьому малюк буде не просто глядачем, а й активним учасником сценарної постановки з улюбленими персонажами. Наше свято не тільки залишить у іменинника незабутні яскраві враження, але й навчить його бути в центрі уваги, дозволить розширити кругозір і розвинути творчі здібності. Наш центр пропонує особливі, яскраві розвиваючі свята. Ігри з однолітками дозволять завести вірних друзів, дружба з якими може тривати багато років.

Наші програми навчання рекомендовані Міністерством Освіти України, ми володіємо всіма дозвільними документами, в тому числі ліцензією МОН України в освітній діяльності з дошкільниками та дітьми раннього віку.