1-3

Розвиваючі заняття від 1 до 3 років.

3-5

Розвиваючі заняття від 3 до 5 років.

5-7

Розвиваючі заняття від 5 до 7 років.

Підготовка дитини до школи

Подготовка ребенка к школе на уроке.Приходить час в житті батьків, коли вони ставлять питання, як і де підготувати дитину до школи. Настає переломний момент в житті майбутнього школяра, тому що на початку навчання в школі кардинально міняється спосіб життя маленької людини. Йде безпечність, безтурботність, на зміну яким приходять відповідальність, правила і обмеження. З тієї миті, як малюк стає школярем, він повинен проявити не малу усидливість, чітко дотримуватися режиму дня, підкорятися вимогам і правилам шкільного життя, виконувати вказівки учителів. І до цієї ситуації треба бути готовим і батькам, і дитині.

Подготовка детей к школе.На сьогодні практично в усіх школах прийом дітей в перший клас відбувається на підставі співбесіди або тестування. Фахівці у бесіді з дитиною з'ясовують його уміння відповідати на елементарні питання, формулювати думки, складати зв'язну розповідь по картинці і вирішувати прості завдання. Підготовлений першокласник повинен знати не лише букви і цифри, навіть не лише уміти рахувати і читати. Учителі перевіряють здатність дитини розуміти поставлене питання і уміння грамотно відповісти на нього, при цьому, не відволікаючись на різні другорядні моменти. Ще перевірці підлягають логічність міркувань малюка і його фонемний слух, уміння планувати свої дії, а так само сенсорний розвиток.


Подготовка к школе по программе чтения.Виходячи з вищеперелічених фактів, слід зробити висновок, що підготовка до школи - ця обов'язкова і необхідна дія відповідальних батьків. На жаль, не усі дошкільні учбові заклади можуть на гідному рівні підготувати дитину до школи. Саме тому до вибору установи і педагога треба віднестися дуже уважно. Необхідно ознайомитися з умовами, методикою навчання, кваліфікацією педагогічного складу, до наочних матеріалів і іншого.


Дуже часто батьки вважають, що якщо їх малюк ходить в дитячий сад, то можна не турбуватися про його рівень підготовки до школи. Проте ця дуже поширена і помилкова думка. Та освіта, яку отримують діти в середньостатистичних дошкільних освітніх установах, частенько не відповідає високим вимогам, які пред'являються до дитини при його вступі до школи.

Дошкольное образование в классе УМКА.Окрім підготовки дитини до школи у дитячому саду ми рекомендуємо відвідувати спеціалізовані дошкільні заняття. Частній дитячий сад приділяє особливу увагу соціалізації особі, тренуванню психологічної готовності майбутнього школяра до навчання, що важливіше навіть, чим уміння писати і читати. Адже успіх в навчанні безпосередньо залежить від таких важливих якостей як уміння контролювати свої емоції і бажання, уміння зосередитися, тобто уміння управляти своєю поведінкою. Ми ставимо перед собою завдання розвивати у дитини пам'ять, увагу, мислення, логіку і мову. Розвиток дитини в дитячому саду полягає в надійному закріпленні цих необхідних якостей і навичок.


Окрім інтелектуальної підготовки в Дитячому саду практикуються спеціальні розвиваючі вправи, ігри, які допомагають вирішити проблеми, які можуть виникнути у майбутнього школяра. Ми учимо малюка засвоювати інформацію, намагаємося розвинути у дитини бажання осягати цей дивовижний світ навколо нас. Перевага приватного дитячого саду від інших дошкільних закладів полягає в Урок изобразительного искусства при подготовке детей к школе.індивідуальному підході до кожного малюка, як маленької особи і талановитого створення. Дошкільна освіта проходить в невеликих групах із застосуванням спеціального наочного матеріалу, розвиваючих ігор, у тому числі професійного устаткування Монтессори. Висококваліфіковані фахівці розробили спеціальні розвиваючі курси для дитини, які допомагають розкрити усі якості, необхідні для успішного і легкого навчання. Затишна і спокійна атмосфера Дитячого саду розташовує дітей до якісного навчання, а батьків до гармонійного спілкування.


Повчальні кімнати Дитячого саду обладнані за останніми вимогами сучасної педагогіки. Програма дошкільного навчання є комплексною системою усебічного розвитку і проходить в трьох напрямах: це загальноосвітні курси базових знань, курси інтелектуального розвитку і безліч творчих курсів. Дошкільна підготовка в нашому дитячому саду - це гарантія легкого і плавного переходу дитини до подальшого кроку - навчання в школі.