1-3

Розвиваючі заняття від 1 до 3 років.

3-5

Розвиваючі заняття від 3 до 5 років.

5-7

Розвиваючі заняття від 5 до 7 років.

Підготовка до школи

Підготовка дитини до школи на уроці.Приходить час в житті батьків, коли вони задаються питанням, як і де підготувати дитину до школи. Настає переломний момент у житті майбутнього школяра, тому що на початку навчання в школі кардинально змінюється спосіб життя маленької людини. Проходить безпечність, безтурботність, на зміну яким приходять відповідальність, правила і обмеження. З того моменту, як малюк стає школярем, він повинен проявити не малу посидючість, чітко дотримуватися режиму дня, підкорятися вимогам і правилам шкільного життя, виконувати вказівки вчителів. І до цієї ситуації потрібно бути готовим як батькам так і дитині.

Підготовка дітей до школи.На сьогоднішній день практично у всіх школах прийом дітей в перший клас відбувається на підставі специфічного співбесіди або тестування. Фахівці в бесіді з дитиною з'ясовують його вміння відповідати на елементарні питання, формулювати думки, складати зв'язну розповідь по картинці і вирішувати найпростіші завдання. Підготовлений першокласник повинен знати не тільки букви і цифри, навіть не тільки вміти рахувати і читати. Вчителі перевіряють здатність дитини розуміти поставлене питання і вміння грамотно відповісти на нього, при цьому, не відволікаючись на різні другорядні моменти. Ще перевірці підлягають логічність міркувань малюка і його фонематичний слух, уміння планувати свої дії, а також сенсорний розвиток .


Підготовка до школи за програмою читання.Виходячи з перерахованих вище фактів, слід зробити висновок, що підготовка до школи - це обов'язкове і необхідна дія відповідальних батьків. На жаль, не всі дошкільні навчальні заклади можуть на гідному рівні підготувати дитину до школи. Саме тому до вибору установи і педагога потрібно поставитися дуже уважно. Необхідно ознайомитися з умовами, методикою навчання, кваліфікацією педагогічного складу, до наочним матеріалами і іншому.


Дуже часто батьки вважають, що якщо їх малюк ходить в дитячий сад, то можна не турбуватися про його рівень підготовки до школи. Однак це дуже поширене і помилкова думка. Та освіта, яку отримують діти в середньостатистичних дошкільних освітніх установах, часто не відповідає високим вимогам, які пред'являються до дитини при його вступі до школи.

Дошкільна освіта в класі УМКА.Крім підготовки дитини до школи в дитячому саду ми рекомендуємо відвідувати спеціалізовані дошкільні заняття. Наш дитячий центр приділяє особливу увагу соціалізації особистості, тренуванні психологічної готовності майбутнього школяра до навчання, що важливіше бiльш ніж уміння писати і читати. Адже успіх у навчанні безпосередньо залежить від таких важливих якостей як вміння контролювати свої емоції та бажання, вміння зосередитися, тобто вміння керувати своєю поведінкою. Ми ставимо перед собою завдання розвивати у дитини пам'ять, увага, мислення, логіку й мову. Розвиток дитини в дитячому центрі полягає в надійному закріпленні цих необхідних якостей і навичок.


Крім інтелектуальної підготовки в Дитячому центрі практикуються спеціальні розвиваючі вправи, ігри, що допомагають вирішити проблеми, які можуть виникнути у майбутнього школяра. Ми вчимо малюка засвоювати інформацію, намагаємося розвинути у дитини бажання осягати цей дивовижний світ навколо нас. Перевага дитячого розвиваючого центру від інших дошкільних закладів полягає в Урок образотворчого мистецтва при підготовці дітей до школи.індивідуальному підході до кожного малюка, як маленької особистості і талановитiй особистостi. Дошкільна освіта проходить в невеликих групах із застосуванням спеціального наочного матеріалу, розвиваючих ігор, у тому числі професійного обладнання Монтессорі. Висококваліфіковані фахівці центру розробили спеціальні розвиваючі курси для дитини, які допомагають розкрити всі якості, необхідні для успішного та легкого навчання. Затишна і спокійна атмосфера Дитячого центру допомагае дітям в навчаннi, а батькам в гармонійному спілкуваннi.


Навчальні кімнати Дитячого центру обладнані за останнім вимогам сучасної педагогіки. Програма дошкільного навчання являє собою комплексну систему всебічного розвитку і проходить в трьох напрямках: це загальноосвітні курси базових знань, курси інтелектуального розвитку та безліч творчих курсів. Дошкільна підготовка в нашому дитячому центрі - це гарантія легкого і плавного переходу дитини до подальшого кроку - навчання в школі.