Що потрібніше для хлопчика - бокс або музична школа?

підготовка до школи програмаВсі свідомі батьки хочуть, щоб їхні діти виросли освіченими і культурними людьми, які володіють знаннями в різних сферах, володіють багатьма уміннями. З цією метою відвідують профільні гуртки і заняття, такі як підготовка дитини до школи в Києві чи інших містах України. Але буває, що думки батьків розходяться: батько прагне прищепити дитині одні вміння, а мати інші, відмінні від того, що задумав батько. При цьому треба не забувати, що хлопчики і дівчатка розрізняються за потребами, і список необхідного багажу знань і умінь теж різний. Наприклад , розглянемо випадок, коли мати хоче віддати хлопчика на навчання до музичної школи, а батько наполягає на відвідуванні тренувань з боксу або боротьбі.

Насамперед в будь-якому занятті , звичайно, слід враховувати думку самої дитини, чи є у малюка інтерес до того чи іншого заняття. Спробуйте зводити дитину на ті й інші заняття . І якщо інтерес до одного з них відсутній або того гірше , заняття викликають негативні емоції , не слід примушувати дитину до таких занять: уявіть собі, що вас змушують в'язати на спицях, в той час як ви б із задоволенням стрибали з парашутом. Дитина, хоч і маленька, але особистість, зі своїми бажаннями, потребами, емоціями. Йому може бути до нудоти неприємно вчити ноти, а танцювати або займатися єдиноборствами він би погодився з великою охотою.

підготовка дитини до школиУ педагогічній діяльності вчителя часто спостерігають таку картину: батьки хочуть, щоб дитина займалася конкретно якимось заняттям, бо треба йти наприклад, по стопах мами чи тата, при цьому не враховуючи побажань дитини. На думку таких батьків, «він ще не в змозі вирішувати сам», а малюка верне від занять. Він неохоче йде на них, а коли приходить, починається пекло вже для вчителя - непросто навчати, якщо предмет для малюка нудний і нецікавий.

Як показує практика, дорослi діти, чиї батьки наполягали на певних заняттях, згодом закидали таке «хобі» що називається, в дальній кут і більше до нього не поверталися. То чи є сенс в таких заняттях? І тут ми не говоримо про те, що дитину потрібно зайняти чимось, щоб по вулицях не бовтався. Йдеться про вибір занять у вільний час. Наступна стаття буде на тему "Підготовка дітей до школи".

Безсумнівно, для хлопчиків заняття боксом будуть більш пріоритетні. Адже нормальний чоловік повинен вміти захистити себе і своїх близьких. Якщо його відправити в музичну школу, це, звичайно, теж корисно для загального розвитку, але не на шкоду занять спортом. У школі дітям досить багато часу доводиться проводити за партами, концентруючи увагу на розуміння і вивчення навчальних матеріалів. Але при цьому організм вимагає динамічного навантаження - руху. Щоб врівноважити режими статичного (сидіння за партою ) і динамічного стану, в ідеалі корисно забезпечити дитині спортивні тренування хоча б два рази на тиждень.

Якщо ж дитина, в нашому випадку хлопчик, не перевантажений програмою підготовки до школи (Київ), і у нього залишається достатньо вільного часу, то крім того ж боксу, можна зайнятися і музичним розвитком дошкільника. Знову ж, за наявності бажання у хлопчика брати такі уроки! У порівнянні «користі» від занять з музики або боксу врахуємо, що відомими музикантами стають далеко не всі, та й блиснути віртуозною грою, скажімо, на фортепіано, в реальному житті доведеться набагато рідше, ніж постояти за себе. І це лише питання розстановки життєвих пріоритетів. Обов'язково врахуйте всі "за" і " проти" і прийміть зважене батьківське рішення .