1-3

Розвиваючі заняття від 1 до 3 років.

3-5

Розвиваючі заняття від 3 до 5 років.

5-7

Розвиваючі заняття від 5 до 7 років.

Дошкільна освіта в приватному дитячому садку.

Дошкольное образование в детском центре.Чому ребенкуполезнее ходити в частній дитячий сад? Усі ми хочемо, щоб наші діти виросли розумними, здоровими і підготовленими до шкільного життя. Але як правильно виховати маленьку особу, як навчити спілкуванню дитини з однолітками, дати гідну дошкільну освіту?

Не рідко мами самостійно займаються вихованням дитини до школи. А якщо батьки зайняті на роботі, з дітьми займається бабуся або няня. Але чи може мама або няня дати якісне дошкільна освіта дитиніправильно оцінити ситуацію і приймати об'єктивні рішення у важких питаннях виховання? Напевно може, за умови педагогічної освіти... Але, по-перше, рідні не в силах дати дитині той рівень дошкільного розвитку, який дає система освіти в приватному дитячому саду, де навчання ведеться професійними педагогами із застосуванням великої кількості посібників і розвиваючого матеріалу. По-друге, ізоляція від інших дітей і опіка близькими людьми старшого покоління приведе до того, що дитина не зуміє легко спілкуватися з дітьми і адаптуватися в школі. При вступі до школи потрібно буде не лише звикнути до нового колективу і викладача, але і до нових вимог. Адже до цього малюк займався тільки тим, що приносило йому задоволення без примусу, рамок і режиму. Дитина, яка звикла вибирати рід діяльності по своєму бажанню, випробує сильний стрес, коли учитель примушує вивчати те, що не завжди викликає інтерес. Тому одне із завдань дошкільної освіти - це навчити дитину вчитися, тобто прищепити здатність приймати і засвоювати нову інформацію.

Комната фитнеса, дошкольное образование.Сучасні батьки все частіше розглядають приватні садки подільського району, як необхідну частину повноцінного дошкільного розвитку. Дитячі сади пропонують збалансований підхід до навчання кожної дитини в не залежності від його віку і рівня підготовки. У приватному дитячому саду розроблена комплексна авторська освітня програма, де найбільш комплексно поєднується розвиток логічних, творчих і фізичних здібностей малюка. Вже до 5-6 років діти, відвідуючі наші заняття, уміють нашвидку читати, логічно мислити, мають розвинений словниковий запас. Як правило, прийом дітей розпочинається з десятимісячного віку. Заняття до 3-х літнього віку проходять у присутності одного з батьків. Якщо малюк не може впоратися із завданням, йому завжди на допомогу прийде мама або папа. Такий підхід дозволяє і мамі опанувати навички навчання і розвитку своєї дитини для закріплення пройденого матеріалу в домашніх умовах.

Дошкольная подготовка детей в развивающем центре.Частній дитячий сад - це вихід для тих, хто не зміг отримати місце в державному дитячому саду, оскільки дошкільні установи такого типу пропонують дітям комплексний різнобічний розвиток дитини. Поки мама займається своїми справами, робить покупки або відвідує салон, її дитина захоплена розвиваючими іграми з ровесниками і досвідченими педагогами. Музика або навколишній світ, математика або танці, логіка, малювання або англійська мова - усе це доступно для дітей в нашому сучасній дошкільній установі. Окрім курсів по логіці, малюванню, музиці і образотворчій творчості, ми пропонуємо заняття англійської мови, розраховані на дітей від 3-х років. Курс дозволить Вашій дитині вже в дошкільному віці нашвидку і вільно спілкуватися на іноземній мові. Наш дитячий садок на Подолі запрошує малюків і їх батьків на цікаві і захоплюючі заняття. У нас працюють кращі педагоги, чиє покликання учити і допомагати дитині в досягненні навколишнього світу. Вони легко знайдуть підхід до кожного малюка і налагодять з ним по-сьогоденню довірчі, дружні стосунки.

Развитие детей до поступления в школу.До того ж, дитячий сад стане місцем для організації дитячого святаранку, тут можна чудесно відмітити день народження дитини. При цьому малюк буде не просто глядачем, а і активним учасником сценарної постановки з улюбленими персонажами. Наше свято не лише залишить у іменинника незабутні яскраві враження, але і навчить його бути в центрі уваги, дозволить розширити кругозір і розвинути творчі здібності. Наш сад пропонує особливі, яскраві розвиваючі свята. Ігри з однолітками дозволять завести вірних друзів, дружба з якими продовжитися багатьох років.

Наші програми навчання рекомендовані Міністерством Освіти України, ми маємо усі дозвільні документи, у тому числі ліцензією МОН України в освітній діяльності з дошкільнятами і дітьми раннього віку.